-18%

AUTO PUHASTUSSAVI PEENIKE 100g

13.90

AUTO PUHASTUSSAVI PEENIKE 
+ 100-grammine puhastussavi
+ Eemaldab värvilt raskestikättesaadava saaste
+ Eemaldab nii orgaanilise (veeplekid, putukate jäljed, lindude väljaheited) kui anorgaanilise (pigi, rauaosakesed, värvipritsmed) saaste.

Saadavus: Laos

Tootekood: AC-CLAY-FINE Kategooria: Sildid: , , , , , ,
NB! Telli veel: 11.10 eest ja KINGIME TASUTA TARNE!
> VAATA POODI <

Auto Savihooldus

Autode hooldamiseks on eraldi välja töötatud spetsiaalne puhastus-savi, mida kasutatakse tugevamate jääkide ning maanteesaasta eemaldamiseks auto värvilt, klaasilt või metallilt.

Savi kasutatakse vaid juhul kui tavaline autopesu ei suuda pinnale nakkunud tugevaid jääke (värvipritsmed, puuvaik, maanteesaast, muud jäägid..) eemaldada.Savihoolduse tulemusena jääb auto pind käega katsudes täiesti sile! Pärast hooldust vahatatakse auto sobiva välja valitud vahaga, mis nakkub puhtale pinnale veelgi paremini ning annab veelgi sügavama läike!

Mida savihooldus EI TEE:

Savihooldus ei võrdu poleerimisega! Poleerimise eesmärk on laki pinnast välja lihvida kriimud, kuid savihoolduse eesmärk on laki PINNALT kätte saada nakkunud saaste. Seega ei eemalda savihooldus kriime- selleks tuleb siiski autot poleerida.

KASUTAMINE:

* Pese auto mustusest puhtaks

* Murra saviklotsist väike tükike ja mudi see lapikuks

* Pihusta pihustiga auto pinnale vett ja libista saviga mööda märjaks tehtud pinda.

* Töötle saviga üle detaili kaupa terve auto.

[]
KOKKU:
13.90 (sis. KM)
Jätka ostlemist
1
×
KINGITUS: -7% SOODUSTUS ESIMESELT OSTULT!

E-maili sisestamisel hoiame sind kursis VIP sooduskoodidega!

SIIA KLIKKIDES ROHKEM PAKKUMIST EI KUVATA>> SULGE AKEN << *E-maili sisestamisega annate nõusoleku, et soovite meilt saada e-mailile sooduskuponge. Saate igal ajal kirjade saamise tühistada.