Turvaline ostlemine

Miks valida ostlemiseks e-pood AutokeemiaMüük.ee?puhas auto

Üha rohkem kaupluseid kolib lisaks kaubanduskeskustele virtuaalmaailma, sest tarbijate nõudlus e-teenuste ja -kaubanduse järele on kasvanud ning e-poodidest kauba tellimine on muutunud igapäevaseks.

  • Internetis ostude sooritamine on mugav ning saadavatest autokeemia pakkumistest on parem ülevaade.
  • Internetis ostlemine võimaldab lihtsaasti võrrelda erinevad pakutavaid tooteid ja sealjuures vaadata toodete videosid ja muud tutvustavat infot.
  • Toodete leidmine on lihtsam kui tavalises poes! – Tasub vaid avada sobiv kategooria ja oletegi õige riiuli juures :)

Turvaline ostlemine!

  • Veebilehe andmeedastus on korralikult kaitstud: Seda näed vaadates brauseriaknal kinnise või lahtise luku märki. Samuti saad seda kontrollida vaadates aadressiribal https:// , mis on turvaline. Ebaturvalistel lehtedel on selle asemel http://
  • Turvalised pangaülekanded kasutades pangalingi automaatseid süsteeme.
  • Kiire ja turvaline transport klientide poolt heaks kiidetud partnerettevõtetega Omniva ja Smartpost.
  • Toodete põhjalik pakendamine tagab toote kätte saamise kahjustamata kujul.
  • Kui käsitlemise käigus on pakend kahjustunud nii, et toode on kahjustatud, palume teha pilt ja saata see meie kontaktide all olevale meilile.

Garanteeritud kvaliteet!koolitatud meeskond

Tagame meie klientidele kvaliteetsed ja professionaalide poolt heaks kiidetud tooted. Meie jaoks on oluline, et vahendid mida pakume annaksid ka suurepäraseid tulemusi.
Paljud professionaalide poolt kasutatavad hooldusvahendid ei ole tavalistes poodides klientide jaoks isegi kättesaadavad, kuid meie poes on ligipääs igal kliendil just nendele vahenditele, mida kasutavad ka teenusepakkujad ja mis tavaliselt jaeklientideni ei jõuagi.

Kõik vahendid on meie meeskonna poolt enne e-poe riiulitele sättimist läbinud kvaliteedi testi tagamaks vahendite toimivusi.
Näiteks on meie lehel praegu maailma tippudest: Nr.1 Nanokaitsevahendid brändilt Nasiol; Poleerimismasinad RUPES; Poleerimispastad AUTOSOL; Kõrgelt hinnatud klaasivaha AQUAPEL; Pudeldatud profisarja autokeemia XPERT-60 … Tooted, millele saad kindel olla leiad meie AutokeemiaMüük.ee poest!

Koolitatud professionaalne meeskond tagab kliendi rahulolu!

Meie meeskond on end pidevalt koolitamas, tehes olemasolevate vahenditega katseid ning testides uusi vahendeid ja tarvikuid. Autokeemia võimalusi on palju aga meie toome kõikvõimalikud variatsioonid erinevatest kvaliteetsetest kemikaalidest jaekliendini. Kui teil tekib mõni küsimus seoses autopesu keemiaga või muude meie poes pakutavate toodetega, siis võite julgesti pöörduda meie meeskonna poole. Tunneme ja teame kõiki enda tooteid ja saame teile kindlasti abiks olla.

Have no product in the cart!
0