TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

PAKKUMINE PESULATELE

AUTOPESULA KOOSTÖÖ PAKKUMINE

Maaletooja Autokeemia OÜ võimaldab autopesulatel asuda töötama professionaalsete toodetega, mis on ennast turul juba professionaalide poolt heaks kiidetud ning mis toimivad nii, nagu professionaalidele loodud vahendid toimima peavad! Eestis teeme koostööd paljude erinevate pesulatega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Võrus, Valgas, Viljandis ja ka paljudes teistes eelmainimata linnades. Autopesu, poleerimine ja kaitsmine nanotöötlusega on lihtne, kui kasutad õigeid võtteid ja vahendeid.


MEIE MOTO:
Tõsta Baltikumis ja Eestis asuvate pesulate kvaliteeti jagades professionaalseid nõuandeid ning varustades ettevõtet Professionaalide poolt kasutusel oleva parima võimaliku lahendusega. Hulgimüüjana tagame lisaks toodete kvaliteedile ka ärikliendi hinnapoliitika, mis teeb ettevõtte majandamise oluliselt lihtsamaks.

MEESKOND & TUGI

+ Meie meeskond on kogenud ja töötanud autopesu valdkonnas (ka autosid ise pesnud, poleerinud ja kaitsetöötlusi pakkunud) juba ligi 10 aastat!
+ Meie meeskonnaga liitudes saad osa meie lisaks suurepärasele võimalusele kasutada professionaalidele loodud vahenditele, ka võimaluse küsida nõu ja saada personaalset lähenemist enda ettevõtte edendamisel ning töövõtete täiendamisel.

KOOSTÖÖ

+ Koostööna pakume  täielikku kemikaalide- ja tarvikute toodetega varustamist.
+ Koostööpartneritele pakume paindlikku tasumisvõimalust arve alusel, tasuta meeskondliku tuge ja abi ning muidugi toetame enda püsikliente ka vastava hinnapoliitikaga.
+ Lisaks oleme valmis aitama teil kujundada ruumide paigutust ja varustama teid ka professionaalsete brändide bänneritega, mis loovad teie ruumile veelgi professionaalsema väljanägemise.
+ Alustavat pesulat varustame kõige vajaliku infoga, mida üks pesula omanik teadma peaks: Aitame koostada konseptsiooni, jagame teadmisi hinnakirja kujunemisest ja tööde sisust ning jagame muud vajalikku infot, mis võiks säästa oluliselt teie eelarvet.

MILLISED VÕIMALUSED SAAB AUTOPESULA?

* Professionaalse meeskonna toe!
* Autokeemia, mis on professionaalide poolt testitud ja heaks kiidetud!
* Kiire abi autohoolduses tekkivate probleemide lahendamiseks.
* Töötajate tervist ja keskkonda säästvad töövahendid.
* Personaalse koolituse ning kõik vajalikud teadmised.
* Võimaluse sammuda professionaalide jälgedes.

KONTAKT:

  • Profimüük: +372 5453 0009
  • E-mail: info@pinnakaitse.ee
  • Autokeemia OÜ
  • Linnavere tee 3
  • Soinaste, 61709
  • Tartumaa, Eesti
  • Reg. nr: 14660125
  • KMKR: EE102207109

VÕTA ÜHENDUST:
Müügijuht: Rasmus Koroljov
Telefon: +372 5453 0009

Have no product in the cart!
0