TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

AUTOSALONGI ALKOHOLIVABA PREMIUM DESINFITSEERIJA

9.50

AUTOSALONGI ALKOHOLIVABA DESINFITSEERIJA- NORTHMED

+ Desinfitseerib 99,9% VIIRUSEID JA BAKTEREID
+ Puhastab pindasid
+ Värskendab õhku
+ Meeldiv lõhn (suhkruroog+ Sidrun)

Saadavus: Laos

Tootekood: 4751036340085 Kategooriad: , Sildid: , , ,
  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Sõidukite salongides ja teistes siseruumides kasutatav pindade desinfitseerimisvahend. Puhastusvahenddesinfitseeria puhastab sõidukites kõik pinnad, kus võivad peituda bakterid, viirused ja seened. Vahend on spetsiaalselt valmistatud ja testitud kasutamiseks sõidukite salongi kangaspindadel, pehmel polstril, päris- ja kunstnahal, kangal ja istmepatjadel.

Tootel on antimikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete ( sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Sõidukisalongis kasutatav puhastusvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) ,HIV, poliomüeliit, adenoviirused, enteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi.

  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;
  • Lisatud õhuvärskendaja, mis kestab kuni 7 päeva;
  • Pikaajaline antistaatiline kaitse, mis tõrjub tolmu ja mustust.

KASUTAMINE: Pihustage desinfitseerimisvahendit 1-2 sekundit, kuni pind on ühtlaselt kaetud. Oodake 20-30 sekundit, et aine saaks pindadel mõjuda, seejärel puhastage pinnad puhta lapiga.

Toimeaine: Kvaternaalsed ammooniumiühendid, bensüül-C12-16-alküüldimetüül-, kloriid (CASi nr. 68424-85-1): 0,4g / 100g (0,4 massiprotsenti)

Koostis: Vesi, gütseriin, aküülbesnüüldimetüülammoniumkloriidi, PEG-40 riitsinusõli, parfüümid, tetranaatriumglutamaatdiatsetaat, limongeel, eugenol.

Ohutus: Kasutage toodet alati ettevaatlikult! Enne kasutamist lugege altai etiketil olevat teavet! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

NB! TOODE ON OHUTU KÕIKIDELE KÄTE NAHATÜÜBIDELE JA EI ÄRRITA LIIGSELT NAHKA!

Kasutuskohad: Auto-, lennuki-, laevade-, jahtidesalongid

Tootel on antimikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete (sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Sõidukisalongis kasutatav puhastusvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) COVID-19, HIV, poliomüeliit, adenoviirused, enteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi.

  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;
Have no product in the cart!
0