TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

NASIOL-C1 NANO KAITSE KLAASILE JA KERAAMIILISTELE PINDADELE- 1L

0.00

Vett hülgavad katted klaasile ja keraamikale – Nasiol-C&C1
Vett hülgav sprei tagab nanotehnoloogilise katte klaasile, mis vähendab saastet, kaitseb happevihmade ja jäätumise eest klaasil ja keraamilistel pindadel.

Laost otsas

Tootekood: NB-C1-1L Kategooria: Silt:
  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Nasiol C on tõhus vett tõrjuv lahendus klaasidele ja keraamilistele pindadele. See tõrjub vee ja plekid. Vett tõrjuv tehnoloogia kaitseb pinda ka hallitusseente, lubja ja teiste plekkide eest. Seda kasutatakse laialdaselt vihma- ja veekindluse tagamiseks. Toode ei jäta rasvaseid jälgi ning ei kahjusta klaasi läbipaistvust nagu tavapärased õlibaasil põhinevad tooted. Kaetud pind saab tugeva hüdrofoobse, kleepumisvastase ja lihtsasti puhastava kihi. Nasiol-C klaasi ja keraamiline nano kate on: vastupidav, pika kestvusega, happe- ja tavakasutuses olevatele kemikaalidele vastupidav. Toode suudab taluda ka temperatuurimuutusi, seda on lihtne paigaldada, see on läbipaistev ja ohutu toiduga kokkupuutel.

Kasutusalad: Ehitiste klaas fassaadid, sõidukite aknad, kraanikausid, dušikabiinid, valamud, hotellitoad, plaadid, talveaiad, päikesepaneelid ja kõik teised klaasist ja keraamikast pinnad.

Toode on saadaval järgmistes kogustes: 1l; 5l; 30l; ja 30×7=210l (tünn)

Have no product in the cart!
0