TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-9%

Nätsu eemaldaja CHU-SOL 450ml

Original price was: 16.50€.Current price is: 15.00€.

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 15.00.

Nätsu ja liimi eemaldaja CHU SOL
+ Spetsiaalselt välja töötatud vahend närimiskummi kiireks ja efektiivseks eemaldamiseks!
+ Sobilik nätsu eemaldamiseks kangastelt, vinüülpolstrilt, vaipadelt, põrandalt ja seintelt;
+ Pihusta peale, lase toimida ja vahend muudab nätsu struktuuri nii, et saad selle tolmuimeja ja lapiga lihtsasti eemaldada!
– Hoiatus! Chu-Sol võib kahjustada tundlikke pindasid; kahtluse korral testi toodet eelnevalt väiksel varjatud pinnal.

Saadavus: Laos

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Nätsu ja liimi eemaldaja CHU SOL. Spetsiaalselt välja töötatud vahend närimiskummi kiireks ja efektiivseks eemaldamiseks kangastelt, vinüülpolstrilt, vaipadelt, põrandalt ja seintelt. Lihtne lahendus taksodele, bussidele jm. Eemaldab lihtsalt ja ohutult kleebised igasugustelt pindadelt. Spetsiaalne otsik võimaldab vahendit pihustada täpselt soovitud kohta. Hoiatus! Chu-Sol võib kahjustada tundlikke pindasid; kahtluse korral testi toodet eelnevalt väiksel varjatud pinnal.

KASUTAMINE: Raputage purki põhjalikult. Nätsu eemaldamiseks pihustage vahendit nätsule ja jätke toimima. Pihustage vahendit lapile ning pühkige sellega pehmenenud näts maha. Kleepsude eemaldamiseks pihustage vahendit kleepsule, lakse toimida ning tõmmake kleeps maha. Kui kleeps on  eemaldatud kuumaõhupüstoli abil, pihustage vahendit liimainejääkidele ning kraapige jäägid maha plastikkraabitsaga.

Ettevaatust. Ohtu põhjustavad komponendid: ksüleen, isomeeride segu. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda Nahale sattumisel või sissehingamisel kahjulik. Põhjustab nahaärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Vältida udu/auru/pihustatud aine sissehingamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Sisu/konteiner käidelda vastavalt riiklikele nõuetele. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist.

Have no product in the cart!
0