TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

Vahupüstol Suruõhuga- Kompressorile

95.00

Vahupüstol Suruõhuga- Kompressorile

+ Suruõhu pealt töötav vahugeneraator!
+ Kulumisele vastupidav ja nõuab vähem hooldamist.
+ Vahendi doseerimise kraan
+ Sobilik 240V kompressoritele
+ Madal müratase
+ Töörõhk: 6,3-8 bar
+ Tõhus “Snow Foam” vahuga autopesu!

Saadavus: Laos

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

  • Suruõhu vahupüstol muudab sinu autopesu professionaalsemaks! Vahupüss kasutab õhu survet kompressorilt, et muuta šampoon või muu hästi vahutava autopesu aine paksuks vahuks. Vahu struktuur on kerge ja õhuline ning see püsib autol paremini peal kui vedel leotus.
  • Ehk oled kogenud autot pestes, et pesu käigus auto kuivab ja ei ole hea pesta kui vahend autolt maha voolab? Vahugeneraator likvideerib selle mure, jättes leotuse autole püsima pikaks ajaks. Saad rahulikult auto üle pesta ilma et peaksid kiiresti vehkima. Autol püsiv vaht aitab teha pinnale ka eel-leotust, lastes mustuse pinnalt lahti. See on võimalik, kuna vahend ei libise pinnalt kohe maha ja püsib seal kuhu see on mõeldud. Autot pestes jääb auto ja pesukinda vahele õhuke kiht kerget vahtu, tagades sujuva libisemise ja turvalise autopesu.
  • Suruõhu vahupüstol toimib kompressoriga, mille võimekkus on toota 4 kuni 6,2 bar õhusurvet. Optimaalseks tulemuslikuks kasutamiseks on parim lahendus kasutada kompressorit mis toodab 0.71 bari minutis , hoides survet 6,2 bar läheduses. Mida kõrgem on õhu surve, seda paremini lööb seade vahendi vahtu. Vahu kogust saab kontrollida selleks loodud kraani abil, mis asetseb püstolil. See võimaldab doseerida toodet vastavalt vajadusele. Kas oled valmis? ;)
  • Suruõhu vahugeneraatorit saab kasutada ükskõik millise vahutava puhastusvahendiga, nagu šampoon, vaiba ja tekstiili puhastusvahendid ja happevabad veljepuhastuse vahendid.

    PANE TÄHELE: Loputa püstol enne teise vahendi kasutamist puhtaks, et vältida vahendite ristsaastumist.

Have no product in the cart!
0