TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-21%

Kuivatusvaha, vesivaha, loputusvaha- NanoDry Fast finish 1:50

Al: 19.00

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 19.00.

Kuivatusvaha mis annab kõrgläike ja on sobilik nii sõidukite käsipesuks kui ka automaat-, rullharjaspesulatele. Tänu nanotehnoloogiale toimub kuivamine hämmastavalt kiiresti, pind saab sügava läike ning sellele ei jää ei plekke ega viirge.
+ Lihtne kasutada: Pihusta peale ja loputa maha!
+ Vett hülgav tulemus!
+ Ökonoomne kasutus! Lahjendamine: 1:50
+ Aja kulu auto töötlemiseks: 1-2 minutit

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Kuivatusvaha mis annab kõrgläike ja on sobilik nii sõidukite käsipesuks kui ka automaat-, rullharjaspesulatele.

Automaatpesulad Nano Fast-Dry kuivatusvaha sobib ideaalselt kasutamiseks ka automaat- ja rullharjaspesulates. Veatu, särav viimistlus saavutatakse nii veevärgi- kui ka retsirkuleeritud veega. Nano Fast-Dry sobib nii kuivatuspuhuritega kui puhuriteta pesulatele. Käsitsipesu Kontsentreeritud vahend tagab suurepärase tulemuse ja kokkuhoiu nii madal- kui ka kõrgsurvepesurite kasutamisel nii kuuma kui ka külma veega. Tänu nanotehnoloogiale toimub kuivamine hämmastavalt kiiresti, pind saab sügava läike ning sellele ei jää ei plekke ega viirge.

Kasutamisjuhend:

  • Automaat- ja rullharjaspesulad Vahendit annustatakse seadme dosaator¬pumba abil nii, et saavutatakse soovitud vahatamisefekt. Soovitame järgida autopesu-seadme valmistaja ettekirjutusi. Tüüpiliselt seadistatakse doseerimispump segamisvahekorrale 5-10%.
  • Käsitsipesu Lahjendage vahendit 50 osa veega, kandke pinnale madalsurvepihustiga. Loputage põhjalikult. Kõrgsurvepesuriga loputamise korral on tavapärane seadistus 5-10%. Et
VALI KOGUS

1L, 5L

Have no product in the cart!
0