TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-7%

POLEERIMISPASTA AUTOSOL® LÕIKEPASTA – DYNAMIC HEAVYCUT PREMIUM

55.00

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 55.00.

+ Professionaalne uue generatsiooni LÕIKE-PASTA, mis eemaldab pinnalt kiiresti kriimud, liivapaberi jäljed (P1200-P1500) ja muud erinevad lakikahjustused. 
+ Loodud nii sõiduki originaal-värvi kui ka parandusvärvi poleerimiseks.  + Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVY CUT PREMIUM saavutab kohese, efektiivse poleerimise tulemuse ja protsessi käigus saavad kriimud kiiresti eemaldatud ning lõppviimistlus jääb väga kõrge läikega. + Poleerimispasta sobib kasutamiseks kõikide erinevate lakitüüpidega- kaasa arvatud tugevad ja kriimukindlad lakid. Toode on mõeldud kasutamiseks ka värskelt värvitud pindadel. + Silikoonivaba poleerimispasta.

Saadavus: Laos

  • KIIRE TARNE (Kauba saatmine 1 tööpäeva jooksul)
  • TURVALISED MAKSED
  • TELLI E-POEST
Turvalised Maksed Garanteeritud
Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVYCUT PREMIUM on professionaalne uue generatsiooni lõike-pasta, mis eemaldab pinnalt kiiresti kriimud, liivapaberi jäljed (P1200-P1500) ja muud erinevad lakikahjustused. Toode on mõeldud nii sõiduki originaal-värvi kui ka parandusvärvi poleerimiseks.  Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVY CUT PREMIUM saavutab kohese, efektiivse poleerimise tulemuse ja protsessi käigus saavad kriimud kiiresti eemaldatud ning lõppviimistlus jääb väga kõrge läikega. Poleerimispasta sobib kasutamiseks kõikide erinevate lakitüüpidega- kaasa arvatud tugevad ja kriimukindlad lakid. Toode on mõeldud kasutamiseks ka värskelt värvitud pindadel. Silikoonivaba poleerimispasta.
Have no product in the cart!
0