TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-7%

POLEERIMISPASTA AUTOSOL® LÕIKEPASTA – DYNAMIC HEAVYCUT PREMIUM

Original price was: 59.00€.Current price is: 55.00€.

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 55.00.

+ Professionaalne uue generatsiooni LÕIKE-PASTA, mis eemaldab pinnalt kiiresti kriimud, liivapaberi jäljed (P1200-P1500) ja muud erinevad lakikahjustused. 
+ Loodud nii sõiduki originaal-värvi kui ka parandusvärvi poleerimiseks.  + Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVY CUT PREMIUM saavutab kohese, efektiivse poleerimise tulemuse ja protsessi käigus saavad kriimud kiiresti eemaldatud ning lõppviimistlus jääb väga kõrge läikega. + Poleerimispasta sobib kasutamiseks kõikide erinevate lakitüüpidega- kaasa arvatud tugevad ja kriimukindlad lakid. Toode on mõeldud kasutamiseks ka värskelt värvitud pindadel. + Silikoonivaba poleerimispasta.

Saadavus: Laos

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio
Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVYCUT PREMIUM on professionaalne uue generatsiooni lõike-pasta, mis eemaldab pinnalt kiiresti kriimud, liivapaberi jäljed (P1200-P1500) ja muud erinevad lakikahjustused. Toode on mõeldud nii sõiduki originaal-värvi kui ka parandusvärvi poleerimiseks.  Poleerimispasta AUTOSOL® DYNAMIC HEAVY CUT PREMIUM saavutab kohese, efektiivse poleerimise tulemuse ja protsessi käigus saavad kriimud kiiresti eemaldatud ning lõppviimistlus jääb väga kõrge läikega. Poleerimispasta sobib kasutamiseks kõikide erinevate lakitüüpidega- kaasa arvatud tugevad ja kriimukindlad lakid. Toode on mõeldud kasutamiseks ka värskelt värvitud pindadel. Silikoonivaba poleerimispasta.
Have no product in the cart!
0