TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-26%

Leotusvahend autole- SUPER KONSENTRAAT Delta Force

Al: 9.90 Al: 8.90

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 8.90.

Leotusvahend Delta Force 2000 on erakordse puhastusvõimega autokeemia leotuspesuvahend, eemaldades igasuguse sissesööbinud ja tihke maanteesaasta ja mustuse autolt, veesõidukitelt või teistelt pindadelt. Leotusvahend lahustab lihtsasti ka kuivanud putukajäägid!
+ Värvkatte- ja plastmasspolstrisõbralik.
+ Leotusainet võib kasutada nii kuuma- kui külmaveepesuks.
+ Sobib ka põrandate pesemiseks — värvitud ja asfaltkattega pindadele.
+ NB!! Ülikontsentreeritud leotusvahend: kasutada eel-lahjendatult!
+ Jälgi tootel olevat kasutusjuhendit!

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Leotusvahend autole Delta Force 2000: KÕRGSURVE- JA LEOTUSPESUVEDELIK Ülikontsentreeritud tugevatoimeline puhastusvahend, määrde- ja maanteesaasta-eemaldaja nii külma- kui kuumaveepesuks.

Leotusaine eemaldab efektiivselt raske pinnale nakkunud mustuse. Kuivanud putukajääkide või muu veelgi raskema mustuse jaoks võib teha kangema lahuse kui ülejäänud autole. Sobib kasutamiseks ka vahupüssiga. Parima tulemuse saavutamiseks lase leotusvahend Delta Force 2000 paar minutit enne maha pesemist mõjuda. Mustus laseb pärast autokeemiaga leotamist pinnalt ise lahti ja survepesu järgselt saab auto ilus ja puhas. Auto määrdunud rehvide pesemiseks kasuta kangemat lahust- lihtsalt pihusta pinnale ja lase toimida. Vajadusel pese harjaga rehv enne loputamist veel üle. Kui soovite autot pärast pesu kuivatada, tuleks kindlasti teostada leotuspesu järgselt ka šampoonipesu. Pärast šampoonipesu võite auto kuivatada.

NB! Ärge kasutage liiga kontsentreeritud pesulahust! Loputage leotusainega pestud pind alati põhjalikult ohtra külma veega.

Leotusaine Delta Force 2000 on täielikult biolagunev vastavalt EL standarditele. Ei sisalda orgaanilisi lahusteid, fosfaate ega silikaate. Ei kahjusta värvkatet, metall- ega plastmassdetaile. pH-13.7

Pärast leotamist soovitame pesta vahašampooniga: AUTOŠAMPOON PROFILE WASH & WAX

Pesujärgsete nanotöötluste kohta saate rohkem infot: NANOKAITSED AUTOLE

VALI KOGUS

1L, 25L, 5L

Have no product in the cart!
0