TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

-36%

OSONAATOR – viiruse- ja bakteritapja, lõhnaeemaldaja, õhupuhastaja

Original price was: 450.00€.Current price is: 290.00€.

Eelneva 30 päeva madalaim hind: 290.00.

OSONAATOR
+ KOGU RUUMI TÕHUS TÖÖTLEMINE: Osoon on gaas, mis võib tungida nurkadesse ja pragudesse, mida tavaliselt on raske puhastada või keeruline juurde pääseda.
+ Osoonikassetti saab operaator hõlpsalt ja ohutult vahetada. Tarnijalt lisateenust ei nõuta.
+ Osooni generaator on suurepärane valik lõhnade, viiruste ja bakterite eemaldamiseks autodelt, veoautodelt ja paatidelt.
+ Komplektis on 220 V adapter ja sigaretisüütaja adapter autosse otseühendamiseks.
+ Generaator on varustatud ohutuse tagamiseks taimeriga ja lülitab süsteemi töötluse lõppedes automaatselt välja.
Osooni väljund: 4000 mg
Kasutusala: 90 m²
Kasutusaeg: 1/2 kuni 3 tundi

Saadavus: Laos

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Õhu osonaator on seade auto salongist, bussist, jahtide ja kaatrite salongidest ja olmeruumidest ebameeldiva lõhna ja bakterite eemaldamiseks. Talvel tekkiv niiskus võib ilmade soojenedes tekitada autodesse jm hallitust,hallitusseeni, baktereid jms ebameeldivaid lõhnasid tekitavaid elusorganisme. Samuti on olmeruumides ja üldkasutatavates hoonetes jm palju patogeene. Paljud neist on ohtlikud inimese tervisele – eriti allergikutele. Seega on eriti tähtis need organismid hävitada. Seade on väga efektiivne suitsuhaisu ja ka lemmikloomadest tekkiva lõhna eemaldamiseks. Osoon on looduslik gaas, mis on väga tähtis komponent tervislikus ja puhtas õhus. Looduslikus õhus on seda oluliselt suuremal määral kui linna saastatud õhus. Enim on õhu koostises osooni peale äikest. Siis on tunda õhus ka osoonist tulenevat erilist värsket lõhna. Sama lõhn tekib ka osonaatori kasutamisel. Osoon on oma antibakteriaalsetelt omadustel maailmas teisel kohal peale floori. Isegi tarbekeemias kasutatavast kloorist on osoon 3000 korda efektiivsem bakterite, mikroobide ja viiruste hävitamisel. Samas ei jäta osonaator ebameeldivat lõhna nagu kloor- ja flooripõhised kemikaalid. Osoon oksüdeerib mikroelusorganisme aatomite tasemel, muutes need kahjutuks ja välistades nende paljunemise. Teisisõnu tapab osooni molekul inimesele kahjulikud bakterid, hallitused, viirused jms. Õhupuhastaja töö põhimõtteks on vabastada osooni ülejääk õhus. Kui aparaat töötab tõmmatakse õhk ruumist õhupuhastajasse. Läbides seadme õhk desinfitseerub. Puhas osooniga rikastatud õhk juhitakse ruumi tagasi. Seal kahjustab see omakorda kõikinegatiivseid orgaanilisi osakesi (mikroobid, bakterid, viirused, hallitusseened,tolmulestad jne.), mis levivad õhus või on kinnitunud näiteks kardinatele,vaipakattele, mööblile vm. inventarile. Erinevalt vedeliku kujul desinfitseerijatest suudab osoon tungida kõikjale, ka erinevatesse õõnsustesse ja pindade sisemustesse.

Osonaatori kasutuskohad: Sõidukitest lõhnade eemaldamine (suitsetaja auto, lemmikloomade lõhn, kopituslõhn,hallituslõhn jne), tervise- ja vabaaja keskused, solaariumid, ujulad, spordikeskused, loomakliinikud ja –hotellid, kiirabi- ja päästeautod, politseijaoskonnad, hotellid,restoranid, ööklubid, kauplused, köögid, nõudepesuruumid, laoruumid, suitsuruumid, hotellitoad allergikutele, hotellitoad astmaatikutele, pesuruumid, puhkeruumid,baarid, kontorihooned, kontorid, kontoriruumid, suitsuruumid, tualettruumid, koolid, lasteaiad, klassiruumid, suitsuruumid, haiglad, palatid, arstide toad, köögid,suitsuruumid, laoruumid, köögid, nõudepesuruumid jne.

Kasutusjuhend:Osonaator töötab tavalisel 220V elektrivoolul. Aseta seade puhastatavasse ruumi või autosalongi, sulge aknad ja uksed ning lülita seade tööle. Lase osonaatoril töötada mõned tunnid. Osoneerimisaeg sõltub salongi mustusest ja bakterite hulgast, keskmiselt  2-8 tundi. Töö lõppedes võta seade masinast/ruumist välja, õhuta ruum ja protsess ongi valmis.

Seadme kulu: Ainus kulu on kasutatav elektrivool, mis on võrdne keskmise lambipirni elektrikuluga.

Have no product in the cart!
0