Desinfitseerimisvahend: Alkoholivaba & lõhnatu- kätele ja pindadele 1L

12.00

#ERROR!

Saadavus: Laos

Tootekood: 4751036340122 Kategooria: Sildid: , , ,
  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed

ALKOHOLIVABA PINDADE JA KÄTE DESINFITSEERIMISVAHEND

Valmislahus käte ja pindade desinfitseerimiseks. Topeltbiotsiidid ja pesemisomadused tagavad kõrge viiruse, bakterite ja seente neutraliseerimise efektiivsuse. Kuivab sekunditega ning jätab nahale pehme ja meeldiva tunde. Toode on kasutatav meditsiinis, tervishoius, põrandatel ja muudel pindadel (prügikastid, töötoolid, uksekäepidemed, mööbel, riided) käte ja naha kaitseks.

Tootel on antimikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete (sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Northmedi alkoholivaba & lõhnatu käte ja pindade desinfitseerimisvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) COVID-19, HIV, poliomüeliit, adenoviirused, enteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi.
  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;

Kasutamine kätel: Pihustage toodet 1-2 korda peopesadele ja käsivartele, seejärel hõõruge sõrmeotstega ühtlaselt üle kogu käe kuni nahk on kuiv. Ärge peske käsi pärast toote kasutamist! Kasutage toodet vastavalt vajadusele.

Kasutamine pindadel: Kanda otse desinfitseeritavale pinnale ja lasta kuivada. Mitte pesta!

Koostisosad: Vesi, glütseriin, pantenool, Aloe Vera geel, alküül (C12-16) dimetüülbensüülammooniumkloriid, hüdroksüetüültselloos, tetranaatriumglutamaat, parfüümid, linalool, tsitronellool

Ohutus: Kasutage toodet ettevaatlikult! Enne kasutamist lugege alati etiketil olevat teavet. Hoida laste eest kättesaamatus kohas!

Have no product in the cart!
0