TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

Putukate eemaldaja- INSECT REMOVER 1:3

Al: 11.50

Putukajääkide eemaldamine putukate eemaldaja “Insect Removeriga” on lihtne ja tõhus!
See putukate eemaldaja on spetsiaalne vahend kuivanud putukajäänuste ja vere-pritsmete eemaldamiseks autolt või muudelt pindadelt.
+ Leotab lahti kinni kuivanud putukajäägid
+ Säästlik: kontsentreeritud vahend. Lahjendamine 1:3
+ Professionaalid kiidavad!

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed
  • montonio

Putukate eemaldaja Insect Remover. Putukajääkide eemaldamine on lihtne kasutades selleks loodud eemaldusvahendit. Insect Remover putukate eemaldaja puhastab erinevaid pindu: eemaldab putukajäänused värvkattelt, klaasidelt ja muudelt auto või muu sõiduki osadelt.

Kasutusjuhend: Soovituslik lahjendus – 1 osa eemaldusvahendi kontsentraati : 3 osa vett. Peale võib kanda pihustiga või lapiga. Putukate eemaldusvahend tuleb korralikult maha loputada. Sellel ei tohi lasta pinnal ära kuivada, sest see võib mõnesid pindu kahjustada.

NB! Mõned sulamid ja plastikpinnad on leeliseliste puhastus-vahendite suhtes tundlikud. Soovitatav on enne kasutamist vahendi toimet katsetada väikesel varjatud pinnal.

PUTUKATE EEMALDAJA – EEMALDUSVAHENDI KASUTAMINE:

Putukate kratsimine vildiga, karukeelega või harjaga?

Kõik need karmid küürimise vahendid on enamasti heaks abivahendiks tuuleklaasilt putukatest lahti saamisel. Klaasile ei tee need midagi kui, jälgida, et klaasi küürmise ajal ei oleks seal liiva. Suurepärane valik auto pesemiseks on kahepoolne autopesu kinnas, millel on ka eraldi pind putukajääkide eemaldamiseks.

Putukate eemaldamine Insect Remover tugevatoimelise putukaeemaldajaga on lihtne ja efektiivne. Lihtsalt pihusta putukajääkide eemaldusvahend pinnale, lase toimida ja lase pesuriga lahti sulanud putukad ja lindude väljaheited sõidukilt maha. Kindlasti jälgida, et te ei lase leotusainel autole ära kuivada. Soovitame nii nagu kõikide kemikaalidega putukajääkide eemaldaja mitte päikese käes või lihtsalt kuumal pinnal kasutada.

VALI KOGUS

1L, 5L

Have no product in the cart!
0