VELJEHAPE – Velgede puhastusvahend SUPER ALLOY

Al: 15.90

Veljehape Super Alloy: Eriti tugevatoimeline velgede pesuvahend, mis on , üliheade puhastus-omadustega valu- ja terasvelgedele. Vahend annab esmaklassilise tulemuse – JA KIIRESTI!
+ Eemaldab efektiivselt velgedelt piduritolmu ja metallipuru.
+ Kollased veljed on minevik!
+ Ülikontsentreeritud, vastavalt vajadusele võib hapet lahjendada veega, mis võimaldab säästlikumat kasutamist.

  • FAST DELIVERY- Shipped out in 1 work day!
  • SECURE PAYMENTS
  • 100% TRUSTED COMPANY
Safe Payments Guaranteed

Veljehape ehk tugevatoimeline ja kiiretoimeline Velgede puhastusvahend. See on velgede pesuaine, mis eemaldab efektiivselt valu- või terasvelgedelt ja plastilukilpidelt piduritolmu ja muu mustuse. Kiire toimega! Velgede puhastamine Super Alloy veljepesuvahendiga on ülimalt efektiivne!

Kasutamisjuhend: Eemaldage lahtine mustus. Kandke veljepesuvahend pinnale harja või madalsurvepihustiga. 1. Pihustage kuivadele velgedele 25 cm kauguselt. 2. Töödelge raskestieemalduvat mustust veljeharjaga. 3. Laske vahendil mõni minut toimida, kuid ärge laske sellel kuivada. 4. Loputage veljehape maha kõrgsurvepesuriga.

ETTEVAATUST! Vältige veljehappe sattumist värvkattele ja plastikdetailidele. Peske pritsmed viivitamatult veega maha. Ärge kasutage lakkimata pindadel ega magneesiumsulamist või anodeeritud velgedel. Kroomitud detailide puhastamine ning neilt rooste eemaldamine peab samuti toimuma hoolikalt – toimimisaeg olgu 2…3 minutit, misjärel tuleb pind korralikult üle loputada. Vanade, kehvas konditsioonis olevate kroompindade korral võiks väikesel pinnal eelnevalt kontrollida, ega vahend kroomikihti ei kahjusta. Ohtlik kemikaal. Tutvuge ohutusnõuetega pakendil.

Vaata ka: PH neutraalne Veljepuhastusvahend.

VALI KOGUS

1L, 5L

Have no product in the cart!
0