TASUTA TARNE ALATES 35€
DETAILING FOORUM

Postita pilte / Küsi abi

Tornador suruõhupüstol- Miks see hea on?

Tornado püstol, tuntud ka kui Tornador, on üks tõhusamaid vahendeid auto salongi sügavpuhastuseks. Tornador kasutab suruõhu jõudu, et tekitada keeristuul, mis suudab eemaldada mustuse, tolmu ja plekke isegi kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest. Alljärgnevalt käsitleme, kuidas ja miks peaks suruõhupüstolit kasutama, et tagada auto sisemuse laitmatu puhtus.

Tornador püstoli kasutamise eelised:

 1. Tõhus puhastus: Tornadori unikaalne tehnoloogia loob tugeva õhuvoolu, mis puhastab sügavuti, eemaldades plekid ja mustuse, mis on kinnitunud pindadele või tunginud materjali sügavusse.
 2. Kiirem töövõime: Spetsiaalsete tööriistadega saab auto salongi puhastada märkimisväärselt kiiremini kui tavaliste meetoditega. Selle püstoli puhastusprotsess on nii tõhus, et vähendab oluliselt aega, mis kuluks samade tulemuste saavutamiseks käsitsi puhastades.
 3. Mitmekülgsus: See tööriist on sobilik kasutamiseks mitmesugustel pindadel, sealhulgas tekstiil, nahk, plastik ja vinüül, muutes selle ideaalseks vahendiks erinevate materjalidega auto interjöörides.
 4. Vähene füüsiline koormus: Tornador vähendab vajadust hõõruda ja kraapida plekke, mis on eriti kasulik raskesti eemaldatavate plekkide korral. See on õrn kangaste ja teiste materjalide suhtes, kaitstes auto interjööri kahjustuste eest.
TORNADOR-BLACK-BOOSTER-SURUOHUPUSTOL
Puhastuspaagiga laagritel püstol
tornador-new-gen
Puhastuspaagiga uuema generatsiooni püstol
TORNADOR-DRY-PRO
Kuiv tornador (voolikuga)

Kasutusjuhend:

 1. Seadistamine:
  • Ühenda Tornador õhukompressoriga, järgides tootja juhiseid. Veendu, et õhurõhk oleks optimaalselt seadistatud (tavaliselt umbes 60-90 PSI).
 2. Puhastuslahuse valmistamine:
  • Täida puhastuslahuse paak soovitatava puhastusvahendiga.
 3. Puhastusprotsess:
  • Lülita Tornador sisse ja alusta puhastamist, liigutades seadet ühtlaselt üle puhastatava pinna. Tornador paiskab välja puhastusaine ja õhu segu, tekitades keeristuule, mis tõstab mustuse pinnalt ja peseb lahti kinnistunud mustuse.
  • Jäta puhastusvahend mõneks ajaks toimima, kui see on vajalik et mustus saaks lahustuda. Seejärel korda protsessi.
 4. Lõpetamine ja järelhooldus:
  • Eemalda liigne niiskus ja puhastusvahend pehme lapiga. Võimaluse ja soovi korral võib kasutada tekstiilipesurit liigse niiskuse eemaldamiseks. Seejärel lase interjööril loomulikult kuivada või kasuta kuivatamiseks mikrokiust lappe.
  • Puhasta ja hoolda Tornadori seadet vastavalt tootja juhistele, et tagada pikaajaline töökindlus ja tõhusus.

Tornador kasutamisel tuleb järgida ohutusnõudeid

Kasutage kaitseprille ja kindaid, et kaitsta end keemilise pihusti ja mustuse eest. Samuti on oluline töötada hästi ventileeritavas ruumis, et vältida puhastusainete sissehingamist.

Kokkuvõttes pakub see kompressorile ehitatud puhastustööriist suurepärast lahendust auto salongi puhastamiseks, tagades professionaalse taseme puhtuse ja säästes samal ajal nii aega kui ka vaeva.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Have no product in the cart!
0